Ela i Józef

Bergkomen

 

Niezapomniany urlop na Maderze z panem Ryszardem - przewodnikiem, dzięki któremu w ciągu czterech dni poznaliśmy tą przepiękną wyspę po każdym dniu zmęczeni ale szczęśliwi pełni wrażeń. Zobaczyliśmy Maderę od wschodu do zachodu i od północy do południa.

Kompetencja i wiedza p. Ryszarda pozwoliła nam zobaczyć ludzi, rośliny i najciekawsze zakątki tej wyspy.

Nasze przeżycia z pewnością pozostaną nam na zawsze w pamięci i na pewno nie jesteśmy tu ostatni raz. [...]

Grupa 8 osobowa

Siedlce

 

Wyjazd na Maderę zaplanowaliśmy na weekend majowy już w styczniu 2018r. Wyspa Wiecznej Wiosny kusiła nas od dawna. Naszym celem było zobaczyć jak najwięcej, dlatego też skorzystaliśmy z oferty Pana Ryszarda Barabana, profesjonalnego przewodnika. Pan Ryszard w ciągu 4 dni pokazał nam całą wyspę z jej najpiękniejszymi zakątkami i smakami.

Polecamy wycieczki z Panem Ryszardem ze względu na jego profesjonalizm, zaangażowanie i nietuzinkową osobowość. Były to dla nas niezapomniane chwile pełne emocji. [...]

Ela z Marysią

Pabianice

Od wielu lat myślałam o wyjeździe na Maderę. W kwietniu udało mi się zrealizować te marzenia i razem z córką wylądowaliśmy na cudownej Wyspie, pełnej słońca i zieleni.

Na nasze szczęście trafiłyśmy na rewelacyjnego, pełnego pasji przewodnika – Ryszarda, dzięki któremu poznałyśmy niesamowite zakątki wyspy, gdzie same (nie mówiąc o wycieczkach z biura podróży) nie dotarłybyśmy.

  [...]

Monika i Krzysztof

Warszawa

 

Referencje

 

Po wielu zachętach ze strony naszych znajomych w końcu w kwietniu tego roku udało nam się dotrzeć na Maderę, gdzie wśród przepięknej przyrody i niezwykłych krajobrazów spędziliśmy niezapomniany tydzień urlopu. Nasza przygoda z Maderą na pewno nie byłaby tak wspaniała, gdyby nie fantastyczny przewodnik – Pan Ryszard Baraban, dzięki któremu udało nam się zwiedzić bardzo dużą część wyspy, docierając do miejsc, do których nie mielibyśmy szans dotrzeć z wycieczkami organizowanymi przez biura podróży, czy we własnym zakresie. [...]