Teodora i Stanisław

Elbląg

 

 

Nasz pobyt na Maderze kończy się dzisiaj, ale często powracać będziemy myślami do tego miejsca – bo był to najpiękniejszy urlop w naszym życiu !

Jesteśmy przekonani, że nasze wrażenia, z którymi wracamy do Polski nie byłyby takie piękne i bogate w przeżycia, gdyby nie fakt, że wyspę tę poznawaliśmy z pomocą przewodnika, Pana Ryszarda Barabana, który świadczy swoje usługi bardzo profesjonalnie, pokazując wszystkie miejsca godne zwiedzania oraz przeżycia, jedynych w swoim rodzaju, chwil.

 [...]

Danuta i Stanisław oraz Danuta i Jurek

Silnowo

REFERENCJE

 

W imieniu swoim oraz pozostałych uczestników wycieczki po Maderze w dniach 29-03-2018 oraz 31-03-2018 pragnę bardzo serdecznie podziękować naszemu przewodnikowi panu Ryszardowi Baraban za profesjonalne zorganizowanie naszego wyjazdu po wyspie. Pan Ryszard z niezwykłą pasją, entuzjazmem i humorem pokazał nam wszystkie zakątki wyspy, dzielił się z nami swoją ogromną wiedzą, a przy tym dbał o nasz dobry nastrój. [...]

Rodzina z Andrychowa i Kończyc Małych

Andrychów

Przyjeżdżając Maderę, byliśmy nastawieni, że wypożyczymy samochód i w ten sposób zwiedzimy wyspę.

Na szczęście dziś, tak możemy napisać, spotkaliśmy na swojej drodze Pana Ryszarda, który zaproponował nam mocno konkurencyjne wycieczki. Już po pierwszych dwóch przystankach pierwszego dnia zwiedzania, byliśmy przekonani o trafności naszego wyboru.

Bardzo sympatyczny z ogromną wiedzą o tym miejscu, której trudno się dziwić poparta jest 18 letnim doświadczeniem. [...]

Katarzyna i Dariusz z dziećmi

Olsztyn

 

W czasie pobytu na Maderze przypadkowo spotkaliśmy Pana Ryszarda zajmującego się turystyką.

Poznaliśmy najciekawsze miejsca na Maderze i piękne widoki. Otrzymaliśmy ciekawe informacje każdego poznanego miejsca. Zwiedziliśmy wschodnią i zachodnią część Madery w bardzo ciekawy i interesujący sposób, gdzie firmy zorganizowane nigdy nie pokazałyby nam tych miejsc.

Pan Ryszard swoją działalność prowadzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. [...]