Robert z rodziną

Kraków

 

Na Maderę wybraliśmy się w lutym 2018r. Planowaliśmy wynająć samochód i zobaczyć całą wyspę na własną rękę. Jednak zmieniliśmy plan na sposób zwiedzania tego pięknego miejsca, ponieważ znalazłem w Internecie stronę Pana Ryszarda Barabana, miejscowego przewodnika po Maderze. I to był strzał w dziesiątek !!! Najlepsze co mogło nam się przytrafić to zwiedzić wyspę z mieszkańcem wyspy Panem Ryszardem oraz poznać i zobaczyć jej różne zakamarki, smaki i zapachy.

 [...]

Turystki z Bydgoszczy

Bydgoszcz

 

 

 

Dla nas Madera okazała się najbardziej wyjątkowym miejscem spośród wszystkich, które do tej pory widziałyśmy. Niewielka wyspa słusznie nazwana Perłą Atlantyku sprzyja pieszym wędrówkom, lecz można ją zwiedzić również z Panem Ryszardem – sympatycznym i profesjonalnym przewodnikiem po Maderze, który pokazał nam całą wyspę z mnóstwem zapierającym dech w piersiach widoków.

Komfort zwiedzania z Panem Ryszardem murowany, będzie to czas spędzony w miłej, przyjaznej atmosferze i oczywiście z pełną informacją

 [...]

Magdalena oraz Iwona

Warszawa

 

W lutym (06.02-13.02.2018) odwiedziłyśmy z koleżanką Maderę. Obowiązkowym punktem naszego pobytu było zwiedzanie. Pierwotnie planowałyśmy wynająć samochód i zwiedzać na własną rękę.

Tuż przed wylotem znajoma poleciła mi skorzystanie z oferty Pana Ryszarda Barabana, z którym zwiedzała wschodnią część Madery w 2017 roku.

Skontaktowałam się z Panem Barabanem mailowo i wszystko zostało ustalone jeszcze przed naszym przylotem. Zwiedziłyśmy wschodnią, zachodnią i centralną część wyspy. W sumie trzy dni wycieczek.

Naprawdę warto! [...]

Grupa 4 osobowa

Iława

 

Jesteśmy grupą 4-osobową z Iławy, która przybyła na Maderę 30.01.2018r. z biura podróży. Będąc wieczorem na spacerze, przypadkiem spotkaliśmy pana Ryszarda, który od wielu lat zamieszkuje Maderę. Jest tutaj lokalnym przewodnikiem zachwyconym tutejszą wyspą i jej historią ! Potrafi fantastycznie opowiadać, przekazywać wiele ciekawych i ważnych informacji odnośnie geografii, historii o danych z różnych regionów Madery. [...]