Grupa 6 osobowa

Kalisz

Wybierając się na Maderę nastawiliśmy się na poznanie tej wyspy. Przed wyjazdem w internecie znaleźliśmy ofertę przewodnika Pana Ryszarda Barabana. W czasie naszego pobytu na wyspie 08.05-15.05.2018 z p. Rysiem odbyliśmy 3 wycieczki; zachodnią część wyspy, wschodnią część wyspy, ogród botaniczny, Doliną Zakonnic i północną część wyspy! [...]

Ela i Józef

Bergkomen

 

Niezapomniany urlop na Maderze z panem Ryszardem - przewodnikiem, dzięki któremu w ciągu czterech dni poznaliśmy tą przepiękną wyspę po każdym dniu zmęczeni ale szczęśliwi pełni wrażeń. Zobaczyliśmy Maderę od wschodu do zachodu i od północy do południa.

Kompetencja i wiedza p. Ryszarda pozwoliła nam zobaczyć ludzi, rośliny i najciekawsze zakątki tej wyspy.

Nasze przeżycia z pewnością pozostaną nam na zawsze w pamięci i na pewno nie jesteśmy tu ostatni raz. [...]

Grupa 8 osobowa

Siedlce

 

Wyjazd na Maderę zaplanowaliśmy na weekend majowy już w styczniu 2018r. Wyspa Wiecznej Wiosny kusiła nas od dawna. Naszym celem było zobaczyć jak najwięcej, dlatego też skorzystaliśmy z oferty Pana Ryszarda Barabana, profesjonalnego przewodnika. Pan Ryszard w ciągu 4 dni pokazał nam całą wyspę z jej najpiękniejszymi zakątkami i smakami.

Polecamy wycieczki z Panem Ryszardem ze względu na jego profesjonalizm, zaangażowanie i nietuzinkową osobowość. Były to dla nas niezapomniane chwile pełne emocji. [...]

Ela z Marysią

Pabianice

Od wielu lat myślałam o wyjeździe na Maderę. W kwietniu udało mi się zrealizować te marzenia i razem z córką wylądowaliśmy na cudownej Wyspie, pełnej słońca i zieleni.

Na nasze szczęście trafiłyśmy na rewelacyjnego, pełnego pasji przewodnika – Ryszarda, dzięki któremu poznałyśmy niesamowite zakątki wyspy, gdzie same (nie mówiąc o wycieczkach z biura podróży) nie dotarłybyśmy.

  [...]