Katarzyna i Dariusz z dziećmi

Olsztyn

 

W czasie pobytu na Maderze przypadkowo spotkaliśmy Pana Ryszarda zajmującego się turystyką.

Poznaliśmy najciekawsze miejsca na Maderze i piękne widoki. Otrzymaliśmy ciekawe informacje każdego poznanego miejsca. Zwiedziliśmy wschodnią i zachodnią część Madery w bardzo ciekawy i interesujący sposób, gdzie firmy zorganizowane nigdy nie pokazałyby nam tych miejsc.

Pan Ryszard swoją działalność prowadzi bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. [...]

Bogusia i Jacek, Monika i Przemek

Legnica i Łódź

Panie Ryszardzie Dziękujemy :)

Spędziliśmy dwa dni na Maderze pod opieką i przewodnictwem pana Ryszarda.

Było bardzo profesjonalnie, ciekawie i atrakcji co niemało.

Polecamy bardzo indywidualne podejście do klienta, byliśmy tam, gdzie autokarem nigdy

nie dotarlibyśmy.

Świetna alternatywa...

 

Bogusia i Jacek z Legnicy

Monika i Przemek z Łodzi.

z Polski !!! [...]

Robert z rodziną

Kraków

 

Na Maderę wybraliśmy się w lutym 2018r. Planowaliśmy wynająć samochód i zobaczyć całą wyspę na własną rękę. Jednak zmieniliśmy plan na sposób zwiedzania tego pięknego miejsca, ponieważ znalazłem w Internecie stronę Pana Ryszarda Barabana, miejscowego przewodnika po Maderze. I to był strzał w dziesiątek !!! Najlepsze co mogło nam się przytrafić to zwiedzić wyspę z mieszkańcem wyspy Panem Ryszardem oraz poznać i zobaczyć jej różne zakamarki, smaki i zapachy.

 [...]

Turystki z Bydgoszczy

Bydgoszcz

 

 

 

Dla nas Madera okazała się najbardziej wyjątkowym miejscem spośród wszystkich, które do tej pory widziałyśmy. Niewielka wyspa słusznie nazwana Perłą Atlantyku sprzyja pieszym wędrówkom, lecz można ją zwiedzić również z Panem Ryszardem – sympatycznym i profesjonalnym przewodnikiem po Maderze, który pokazał nam całą wyspę z mnóstwem zapierającym dech w piersiach widoków.

Komfort zwiedzania z Panem Ryszardem murowany, będzie to czas spędzony w miłej, przyjaznej atmosferze i oczywiście z pełną informacją

 [...]