Ela z Marysią

Pabianice

Od wielu lat myślałam o wyjeździe na Maderę. W kwietniu udało mi się zrealizować te marzenia i razem z córką wylądowaliśmy na cudownej Wyspie, pełnej słońca i zieleni.

Na nasze szczęście trafiłyśmy na rewelacyjnego, pełnego pasji przewodnika – Ryszarda, dzięki któremu poznałyśmy niesamowite zakątki wyspy, gdzie same (nie mówiąc o wycieczkach z biura podróży) nie dotarłybyśmy.

  [...]

Monika i Krzysztof

Warszawa

 

Referencje

 

Po wielu zachętach ze strony naszych znajomych w końcu w kwietniu tego roku udało nam się dotrzeć na Maderę, gdzie wśród przepięknej przyrody i niezwykłych krajobrazów spędziliśmy niezapomniany tydzień urlopu. Nasza przygoda z Maderą na pewno nie byłaby tak wspaniała, gdyby nie fantastyczny przewodnik – Pan Ryszard Baraban, dzięki któremu udało nam się zwiedzić bardzo dużą część wyspy, docierając do miejsc, do których nie mielibyśmy szans dotrzeć z wycieczkami organizowanymi przez biura podróży, czy we własnym zakresie. [...]

Teodora i Stanisław

Elbląg

 

 

Nasz pobyt na Maderze kończy się dzisiaj, ale często powracać będziemy myślami do tego miejsca – bo był to najpiękniejszy urlop w naszym życiu !

Jesteśmy przekonani, że nasze wrażenia, z którymi wracamy do Polski nie byłyby takie piękne i bogate w przeżycia, gdyby nie fakt, że wyspę tę poznawaliśmy z pomocą przewodnika, Pana Ryszarda Barabana, który świadczy swoje usługi bardzo profesjonalnie, pokazując wszystkie miejsca godne zwiedzania oraz przeżycia, jedynych w swoim rodzaju, chwil.

 [...]

Danuta i Stanisław oraz Danuta i Jurek

Silnowo

REFERENCJE

 

W imieniu swoim oraz pozostałych uczestników wycieczki po Maderze w dniach 29-03-2018 oraz 31-03-2018 pragnę bardzo serdecznie podziękować naszemu przewodnikowi panu Ryszardowi Baraban za profesjonalne zorganizowanie naszego wyjazdu po wyspie. Pan Ryszard z niezwykłą pasją, entuzjazmem i humorem pokazał nam wszystkie zakątki wyspy, dzielił się z nami swoją ogromną wiedzą, a przy tym dbał o nasz dobry nastrój. [...]