Grupa Barcelona: Kasia, Gosia, Kasia, Basia, Lidka i Aneta
Inowrocław, Skarżysko Kam., Byd...Panie Ryszardzie!
Dziękujemy za wspaniałe wycieczki, za autentyczne pokazanie nam wyspy. Jesteśmy zachwycone tym, co Pan nam pokazał. Zawsze i wszędzie będziemy zachęcały i namawiały na podróż na tę zieloną wyspę i Pańską pomoc oraz profesjonalną dywagację dotyczącą historii, geografii, botaniki i geologii. [...]


